Hisse Satın Al

Anasayfa > Hisse Satın Al

HİSSELERİ NASIL SATIN ALABİLİRİM ?

Hissedar Başvurusu sayfasındaki Bireysel veya Kurumsal Başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapılan başvuru Şirket Yönetim Kurulu ortaklığa uygun gördüğü Bireyler veya Kurumlar ile iletişime geçerek gerekli işlemleri başlatır.

SATIN ALDIĞIM HİSSELERDEN NASIL KAZANÇ ELDE EDERİM ?

Hisse satın alarak Şirketin Ortağı olarak bütün yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca, Bireysel satışlarınızdan, Referanslarınızdan ve TC ( dijital hisse ) değeri üzerinden kazanç elde edersiniz. 2.000 tl. karşılığı 10.000 HİSSE satın aldığınızda 10.000 TC ( Dijital Hisse ) hesabınıza tanımlanır. TC (Dijital Hisse ) Değeri Şirket cirosuna endeksli olarak artar ve aradaki değer artışı da karınız olur. 1 tc = 0,20 TL.’ dan alırsınız ve TC Değeri 0,60 tl. olduğunda 10.000 TC = 6.000 TL.’ ye yükselir ve Hisselerinizin değeri 3 katına çıkmış olur.

YATIRIMIM NE ZAMAN KENDİNİ AMORTİ EDER ?

Hissedar olduğunuz anda Dijital Hisse sahibi olur ve anında yatırımınız Amorti edilmiş olur. Çünkü almış olduğunuz Her bir Hisse ile Şirketin tüm mal varlıklarına ortak olmuş olursunuz.

KARMİ TURİZM HİSSELERİNE NEDEN YATIRIM YAPMALIYIM ?

Türkiye’ nin 2018 yılı Turizm geliri 25 Milyar Doların üzerinde gerçekleşmiştir. Ayrıca yurt içi Turizm pazarı da yaklaşık 22 Milyar TL. civarında bir hacme sahiptir. Diğer tüm sektör gelirlerinin ortalamasının üzerinde olan Turizm sektörüne yatırım yapmak oldukça karlıdır. Karmi Turizm bir Acentadır ve Tur Operatörü olma yolunda ciddi yatırımlar yapmıştır. Sadece 2017-2018 yıllarında Yazılım yatırımı 400.000 Tl. nin üzerindedir ve yatırıma devam edilmektedir. Öncelikle Türkiye daha sonra Dünya Turizm Pazarına yönelik Blockchain Teknolojisi kullanılarak üretilen projelerini 2019 yılında hayata geçirecektir. Şirketin 2018 yılı toplam değeri 4.000.000 TL.’ sıdır. Yapılan yatırımların kazançları ile birlikte Şirketin 2020 yılındaki tahmini değeri en az 15.000.000 TL. olacaktır.

KARMİ TURİZM HİSSELERİNİN AVANTAJI NEDİR ?

Yapılan yatırımlarla birlikte Hisselerin değeri kısa zamanda yüksek değerlere ulaşacaktır. Ayrıca her bir Hissedarımız kişisel alımlarında komisyon ödemeyecektir. Hissedarlarımız anlaşmalı Otellerde iş imkanı da bulabilecek bir platformun üyesi olacaklar. Her bir Hissedarımız Turizm sektörüne yönelik olarak üretecekleri projelerde % 50 ortağımız olabilecek.

ALMIŞ OLDUĞUM HİSSELERİ SATABİLİR MİYİM VEYA İADE EDEBİLİR MİYİM ?

Evet istediğiniz zaman Şirket Yönetim Kurulu kararı ile Hisselerinizi başka kişilere devredebilir veya Şirkete iade edebilirsiniz.